אודותנו

דור הביניים , בני 45 ומעלה, הינם נכס חברתי כלכלי ותרבותי. דור זה מהווה מאגר אנושי אדיר האוצר בתוכו ידע, ניסיון מקצועי וניסיון חיים שלא יסולא בפז.

חלק מאיתנו חש את הרצון לשנות, חלק אחר מרגיש צורך בשינוי ובשבילך ואיתך אנו מקימים את מועדון אפורי-השיער.  זוהי פלטפורמה יחודית שתשמש כתשתית ליצירה ושינוי לכל משתתף ולכלל החברים ביחד.  בהנחה שהמציאות השתנתה, יכולתנו להכיר בה ולנצל את השינוי לטובה כקבוצה משתפת, גבוהה יותר.  

המועדון הינו מיזם חברתי-עיסקי המסייע לחבריו למצוא תכלית ותעסוקה משמעותית בכל תחום בהם יבחרו ושותפים לאחריות הדורית לקהילה.

מי אנחנו 

כנהר בתחילת דרכו, התאספנו, אנשים שרוצים לעשות שינוי למען עצמנו ולמען החברה בה אנו חיים, התחלנו לבחון כל פרט ולבנות את המודל של מועדון אפורי-השיער.

הצוות המייסד מכיל אנשים עם נסיון חיים מעשי ועיסקי, שהחליטו לעשות מעשה – לשבור מוסכמות למען יצירת מציאות טובה יותר.

founders-01 Talent Junction 45 - אודות

אנחנו מזמינים אותך להצטרף לגל של עשיה למענך ולמען החברה. יחד, אפורי השיער , מהווים כוח מניע בעל ידע ניסיון ויכולת להביא לשינוי.

חשובה לנו הצטרפותך לעשיה יחד עם אפורי-שיער אחרים ללא הבדלי מעמד כלכלי או סוציאלי. מועדון אפורי-השיער מספק לך את הפלטפורמה בה הידע הניסיון והרצון שלך יחבור לכוח הקבוצה קודם כל למענך ולמען עתיד טוב יותר לחברה. 

 

הארגון

התאגדנו כארגון חברתי המפעיל חברה עסקית וכללנו תקנון המותאם לרוח המיזם.

המועדון מוקם על-ידנו ועבורנו - כל הצוות חבר במועדון וכל חבר מוזמן להציע, ליצור ולהוביל.  

המיזם פועל ב- 2 רמות, כאשר הפעילות החברתית מרוכזת כחברה לתועלת הציבור, ללא כוונת רווח. המועדון מפעיל זרוע עסקית שמטפלת בכל הנושאים העסקיים הנקשרים לחברי המועדון - תעסוקה, מיזמים ועוד.

test