Accessibility Tools

עינת מירון: האפור היום ורוד מאוד

2 minutes reading time (465 words)
עינת מירון:  האפור היום ורוד מאוד

אתמול יצא לי להשתתף בסדנת נטוורקינג עסקי של מועדון אפורי השיער.

אני אמנם מקפידה לצבוע את השיער שלי כל כמה שבועות אבל תשמעו, זה מקום שכל אחד ממי שעבר את גיל 40 בואכה ל-45 ובטח מעבר חייב להכיר.

לאחרונה אני עושה פיבוט מקצועי קל. אני אמנם עושה יחסי ציבור באהבה גדולה אבל הוספתי שירות שמלהיב אותי במיוחד ואני מצטרפת להנהלות של חברות וארגונים כדי לעזור להן להיערך חכם ויעיל יותר להתמודדות עם משבר טכנולוגיסייבר.

השירות הזה מצריך אותי, לראשונה בחיי המקצועיים, ממש לעשות תהליכי מכירה.

כאשת יחסי ציבור התברכתי. לקוחות הגיעו תמיד לפי המלצות וחזרו בגלגולים שונים ולי נשאר רק לעשות את מה שאני יודעת ואוהבת - יחסי ציבור.

עכשיו כאמור המצב שונה. אני מדברת ונפגשת עם הרבה מאוד אנשים, חלקם מנהלי תחומים, יזמים, יועצים, מנכלים.. אפילו כאלה של מעל 5000 עובדים וזה מדהים ומרגש אותי כל פעם מחדש.

כתבתי את זה לאפרת בתגובה לאחד הפוסטים שלה. הסברתי שהנטוורקטינג שעושה עכשיו הוא לא פחות מחוויה משנה מציאות כי ת'כלס, לא דמיינתי שאזכה לכזה פרגון ונכונות לייעץ, לעזור, לחבר ובכלל.. להפגש. גם תהיתי בקול רם אם זה בגלל שאני כל כך מוצלחת ואנשים שמחים להפגש אותי או שאולי בבסיס כולנו רוצים לעזור כשרק מבקשים מאתנו. כי תחושת הערך חשובה לנו. רוצה להאמין ששתי הסיבות :).

ואז אפרת הזמינה אותי לדבר בפני משתתפי הסדנא על הניסיון והחוויות שלי כמי שעושה נטוורקינג.

אני לא מתיימרת להיות מומחית ולא למדתי או הרצתי על זה בטד, אבל אם ככ הרבה אנשים פתחו בפני את הדלת ואמרו כן, איך אני יכולה להעז להגיד לא?

אז הגעתי אתמול לסדנא של מועדון אפורי השיער וסיפרתי על החוויה האישית שלי והשתדלתי להציף למשתתפים קצת מהגישה והתפיסה שלי ומאחר ואני לא נשיא מדינה שמגיע, מרצה והולך, נשארתי לכל אורך הסדנא ותשמעו, אנחנו חשופים לדיווחים הקשים על בעיות הקריירה של בני ה45 והמצב באמת לא נשמע מלהיב אבל ת'כלס צריך רק להקשיב לאודי ואפרת ולהבין שהשוק השתנה וזה בסדר גמור ועם יד מכוונת קלה המצב החדש הזה אפילו יכול להיות ממש ממש מגניב.

מציעה בחום לכל מי שנמצא כרגע בצומת דרכים או מכיר מישו כזה להכיר את המועדון. לפעמים אנחנו רק צריכים בעיטה קלה בטוסיק כדי להבין את סודות היקום. שם מקבלים אותה.

 


ואנחנו מודים מאד לעינת על שיחה מלאת השראה שתרמה לכל הנוכחים להבין שנטוורקינג הוא כלי מרכזי שלנו לקבלת העבודה הבאה, בין אם אתה רוצה להיות שכיר או פרילנסר.

 

"לחפש עבודה" זה ביטוי שמייצג את התקופה הקודמת והוא כבר לא תקף היום.

כדי לקבל עבודה בתקופה הנוכחית צריך להבין קודם כל מה משתנה בשוק.

אחר-כך צריך לאתר מה השתנה בנו ומהו הרצון שלי בתקופה הזו.

לכן אנחנו מפצירים בכם בגל מייל ובכל הזדמנות להוציא את עצמכם מהבית ולהגיע למפגשים שלנו.

התמורה שתקבלו עשוייה לקדם את הקריירה שלכם.


 

לינקים חשובים שעשויים לעניין אתכם:

לעמוד של עינת מירון ב- linkedin - כאן.

למידע על הקורס - "קורות חיים לפרופיל עסקי" - שמתחיל ביום שני 6/11 - כאן.


Report

Related Posts

 
test